En İyi WordPress Seo Eklentileri

WordPress siteler çoğunlukta. Google’in en sevdiği cms yazılımlarından biri olan WordPress’in arama sıralamalarında yükselebilmesi için iyi bir eklentiyle çalışmanız sizi üst sıralara taşıyacaktır. Özgün yazılar yazsanızda içeriği seo uyumlu hale getirmediğimiz sürece emeklerimiz boşa gidebilir. İşte bu konuda aşağıdaki eklentiler yardıma yetişiyor.

All In One Seo

Çok kullanılanlardan biri olan  wordpress seo eklentisi , bu eklenti sayesinde konular , sayfalar , etiketler, title ve meta taglarını  istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Eklenti kurulduktan sonra konu ekleme sırasında konular ile alakalı title ve meta tag girmeniz için bir bölüm açılır. Oldukça başarılı bir eklentidir.

TGFI.Net  Seo

Title ve meta taglarını optimize etmenize yardımcı olan seo eklentisidir. All in One için alternatif fakat ona göre pek başarılı değil.

Platinum SEO Plugin

Seo eklentisi all in one seo ile aynı işi yapar ve ona rakip olabilecek özelliklere sahip ekstra olarak permalinklerinizi (kalıcı bağlantılarınızı) değiştirmeniz durumunda, otomatik olarak 301 yönlendirmesi yapıyor.

Redirection

Eklenti ile blog unuzdaki sayfaları başka bir adrese yönlendirebilirsiniz , 301 kullanarak blog unuzu başka bir adrese yönlendirilir.

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz:

Bunları da Okuyabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir