Ücretsiz Sanal Pos

Eticaret sitenizin kredi kartı entegrasyonu önemli bir aşamadır. Profesyonel düzeyde bir eticaret sitesi için bankalarla anlaşmanız ve entegrasyonları uzun bir süreçtir. Günümüzde sanal pos çözümü için yeni seçenekler eticaret kullanıcılarının daha çok tercih ettiği sistemler olmaya başladı. En önemlisi bu süreçleri kısaltmanız ve maliyetleri önemli ölçüde düşürmeniz kolay bir başlangıç yapmanızı sağlamaktadır. 6 adet bankayla anlaşmak demek neredeyse yıllık 1500tl civarında sanal pos kullanım bedeli ödemek demek. Ücretsiz olarak veya düşük yıllık ücretlerle hemen başlangıç yapabileceğiniz bazı firmaları sizin için araştırdık

PayTR

Ertesi gün ödeme yapmasıyla en çok dikkatimizi çeken kurumlardan birisi olan PayTR de uygun komisyon oranları var. 6 banka için taksitli sanal posu hazır. Bunun yanında yıllık üyelik bedeli alınmıyor. Şu an Opencart ve PrestaShop için ödme modüllerini de hazır olarak veriyorlar. Özellikle Opencart ile başlangıç yapacak firmalara tavsiye edebiliriz.

İyzico

Uyugun komisyon oranları İyzico’da yine mevcut. Ödemelerinizi 22 gün sonra alabileceğiniz profesyonel firmalardan biri. Yıllık aidatı olmaması ve 6 banka için taksit seçeneği de artısı. Bu sistemi kullanabilmeniz için ssl sertifikanız olması gerekiyor. Diğer sanal pos çözümlerinde olduğu gibi başvuru yapmadan önce firma evraklarınızı hazırlamanız gerekli.

iPara

Daha eski bir firma ve arkasında Gittigidiyor’un desteği var. Şartları ve başvuru süreci biraz daha zorlu olmasına rağmen çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden biri. Komisyon oranları uygun. Ödemenizi ertesi gün almanız mümkün değil fakat anlaşmanıza göre ve nakit hacminize göre farklı bir anlaşma yapabilirsiniz.

 

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz:

Bunları da Okuyabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir