Whm Default Index Sayfası Nasıl Değiştirilir?

Sunucu müşterileriniz yeni bir hesabı oluşturup ziyaret ettiğinde bu özellik ile müşterilerinize varsayılan bir index.html gösterebilirsiniz. Faydalı bilgiler veya destek başlatmanıza yardımcı olmak için herhangi SSS bağlantıları, yardım masası için bir bağlantı bu index.html sayfasında yer alabilir. Sunucuda yeni bir hesap açıldığında belirlediğiniz ana sayfa otomatik olarak oluşur. Örneğin yapım aşamasında gibi.

1. Dizin sayfası oluşturma

Birkaç dakikanızı ayırın ve  yeni ziyaretçilerin göreceği basit bir html belge tasarımı yapın. Belge oluşturma bittiğinde, index.html olarak kaydedin

2. Belgeyi yükleyin

Sunucunuza FTP ile bağlanın ve  / index.html dosyasını yüklemek için /root/cpanel3-skel/ public_html dizinine gidin.

Bayiler içi bir kullanıcı adı vardır ve dizini şöyledir: / home / username / Bu yüzden bayi için dizin şöyledir: / home / username / cpanel3-skel / public_html orada index.html i kopyalayın.

3. Test edin

Bu klasöre attığınız dosyalar sunucuzda yeni bir hesap oluştuğunda Cpanel tarafından otomatik olarak yeni hesabın public_html dizinine kopyalanır. Yani “/root/cpanel3-skel/public_html” içinde ne varsa kopyalar. Buna oluşan klsör ve diğer dosyalarda dahildir. Sadece index.html olmadığını unutmayın. Dolayısıyla stil veya image klasörlerinizi de burada oluşturabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz:

Bunları da Okuyabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir