SSD Seo VDS SunucuEn Hızlı Kaynak Yönetimi İle En Hızlı Bulut Sunuculara Terfi Edin

VMWARE sanallaştırma ve class ip adresleri ile. Limitleri zorlayan VDS sunucularda en düşük paketler bile uzun süreli ihtiyaçlarınıza göre tasarlandı.


VDS SEO 1

 • 1 Çekirdek İşlemci
 • 20GB SSD DİSK
 • 1GB GARANTİ RAM
 • 1000 Mbit/s port
 • Limitsiz Trafik
 • 2 Ad. Class Ip Adresi

20TL/AY

VDS SEO 3

 • 2 Çekirdek İşlemci
 • 60GB SSD DİSK
 • 3GB GARANTİ RAM
 • 1000 Mbit/s port
 • Limitsiz Trafik
 • 6 Ad. Class Ip Adresi

60TL/AYVDS SEO 4

 • 2 Çekirdek İşlemci
 • 80GB SSD DİSK
 • 4GB GARANTİ RAM
 • 1000 Mbit/s port
 • Limitsiz Trafik
 • 8 Ad. Class Ip Adresi

80TL/AY
Karar Veremediniz mi? Size Yardımcı Olabiliriz…

Bize ulaşıp hangi hosting paketinin size uygun olacağını hemen öğrenebilirsiniz…SEO VDS Sunucular Ortak Özellikleri


Sınırsız Trafik

1000mbps çıkışlı sunucular 5 ad. 1gbps uplink çıkışlı veri merkezi...


Yönetim Dahil

Sunucu yönetmek için teknik ekibimizden her zaman ücretsiz destek alın.


Seo İçin Üretildi

Farklı Klaslardaki Ip Adresleri ve SSD Disklerle Seo Gücünüzü Artırın


Güçlü Veri Merkezi

Avrupa'nın en hızlı verimerkezlerinde optimize edilmiş sunucular.


SSD Diskler

Yeni nesil SSD diskler sayesinde 4 kat daha hızlı siteler.


Kolay Kontrol

Hızlıca kaynaklarınızı yönetebilir ya da bizden 7/24 yönetim desteği alabilirsiniz.
SIK SORULAN SORULAR


Class Ip Nedir?

Class ip adresleri farklı subnetlerde bulunur. Genel bilinenin aksine sadece C class ile değil tüm classlarda seo hosting yapılabilir. Ip adresleri A, B, C, D olmak üzere gruplara ayrılmaktadır. Class ip terimi Seo da birbiri ardına gelmeyen farklı subnetlerde veya classlarda bulunan ip adresleri için kullanılmaktadır. Seo VDS de aldığınız ip adresleri paylaşımsızdır ve size özel tahsis edilir. Verilen ip adresleri farklı classlarda bulunabilir(A,B,C). Burada asıl amaç arama motorları gözünde doğal backlink kazanmak ve backlink maliyetlerini büyük ölçüde düşürmektir.

SEO VDS Nedir?

Farklı klaslarda alacağınız ip adresleri ile arama motorları gözünde doğal SEO ile sitelerinizi güçlendirebileceğiniz ve üst sıralara taşıyabileceğiniz bulut sunucu hizmetidir. Paketler oluşturulurken ip adreslerinin sıralı olmaması için özel olarak hazırlanmaktadır. Bu sayede paravan sitelerinizden alacağınız backlinkler daha değerli olmaktadır.

Bulut Sunucu Nedir?

Bulut sunucular vps veya vds olarak da adlandırılır. VDS sonradan çekirdek düzeyinde sanallaştırılan makinelere verilen addır. VPS denilmesi de yanlış değildir. Önemli olan paylaşımın nasıl yapıldığıdır. Fiziksel güçlü sunucularda sanallaştırma yazılımları ile birçok sunucu oluşturulabilir. Bu sunucularda farklı işletim sistemleri ve farklı donanım özellikleri barınabilir. İzole edilme sistemi olarak paylaşımlı ve tamamen ayrılmış yöntemler kullanılır. Sanallaştırma sistemleri arasında en çok tercih edilen ve en iyi performans veren teknolojilerden biri de KVM dir. Firmamızda bulut sunucu paketlerimiz tamamen bu yöntemle oluşturulur. KVM ile aryılan sistemize tanımlanan donanımlar tamamen size aittir ve paylaşılmaz. Bu sayede gerçek bir fiziksel sunucu performansı elde etmiş olursunuz.

Kullanım Limitleri Nedir?

Sunucunuzda size eyrılan kaynakların tamamını kullanabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yoktur. Kaynaklarınızın yetmemesi halinde üst paketlere geçiş yapabilir veya özel olarak teklif isteyebilirsiniz.

Donanımı Nasıl Yükseltirim?

Bulut sunucuların en büyük avantajı sistem donanımlarının yükseltilmesi işinin yazılım tarafından yapılmasıdır. Bu sayede hiçbir bekleme veya kapanma yaşamadan dilediğiniz donanım özelliklerine hemen geçebilirsiniz.

Sunucum Ne zaman Hazır Olur?

Sunucunuzun ödemesini  yaptıktan sonra teknik ekibinimizin yoğunluğuna göre kurulum işlemi 1 ila 12 saat arasında bitmektedir. Seo ip adresleriniz hali hazırda mevcut değilse sizin için yeni ip adresleri sipariş verilir. Ip adreslerinizin tamamlanması ise veri merkezinin yoğunluğuna göre 1 ila 24 saat arasında sürebilmektedir.

Hangi İşletim Sistemlerini Yükleyebilirim?

Bulut sunucunuza işletim sistemini dilerseniz sipariş aşamasında dilerseniz siparişden sonra dilediğiniz zaman en popüler işletim sistemlerini yükleyebilirsiniz. Sınırsız format isteyebilirsiniz. Format talepleriniz için ticket açmanız yeterli. İş planımıza göre en kısa zamanda tamamlanacaktır. Yükleyebileceğiniz sistemler: Centos, Ubuntu, FreeBSD Windows 7, Windows Server 2008, Windows Server 2012.

Uzak Masaüstü Nedir? Nasıl Kullanırım?

Uzak masaüstü Windows VDS ler için kullanılır. Windows yüklü bilgisayarınızdaki uzak masa üstü linkine tıklayarak ip adresinizi, kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak sunucunuza bağlanabilirsiniz.

Sunucu Lokasyonu Nedir?

Sunucularımız yüksek hız ve bant genişiliği kullanabileceğiniz Fransa OVH veri merkezimizde barındırılmaktadır ve Türkiye bağlantısı çok iyidir.

Ödeme Seçenekleri Nedir?

Sitemizde Kredi kartı, Puan, Ön Ödemeli Kart ve havale yöntemleri ile alışveriş yapabilirsiniz.