Ekonomik VDS SunucuKVM Sanallaştırma İle Tüm Kaynaklar Size Ait

Ekonomik VDS Sunucularımızda en uygun fiyatla en hızlı sanal sunucu sahibi olun. Limitsiz Ddos Saldırı Koruması ve Gelişmiş Yönetim Paneli Dahil


VDS EKO 1

 • 2GB GARANTİ RAM
 • 50GB HDD
 • 2 ÇEKİRDEK İŞLEMCİ (3.2 Ghz)
 • 1 gbps Limitsiz Trafik
 • 1 Ip Adresi
 • Limitsiz Ddos Koruma
 • GELİŞMİŞ YÖNETİM PANELİ

20TL/AY

VDS EKO 3

 • 4GB GARANTİ RAM
 • 120GB HDD
 • 4 ÇEKİRDEK İŞLEMCİ (3.2 Ghz)
 • 1 gbps Limitsiz Trafik
 • 1 Ip Adresi
 • Limitsiz Ddos Koruma
 • GELİŞMİŞ YÖNETİM PANELİ

40TL/AY
Karar Veremediniz mi? Size Yardımcı Olabiliriz…

Bize ulaşıp hangi sunucu paketinin size uygun olacağını hemen öğrenebilirsiniz…VDS Sunucular Ortak Özellikleri


Sınırsız Trafik

250mbps çıkışlı sunucularda sınırsız trafik ile hızlı ve kesintisiz Internet bağlantısı.


Yönetim Dahil

Sunucu yönetmek için teknik ekibimizden her zaman ücretsiz destek alın.


Yönetim Paneli

Yönetim paneli sayesinde format, restart ve daha bir çok işlemi hemen yapabilirsiniz.


Güçlü Veri Merkezi

Avrupa'nın en hızlı verimerkezlerinde optimize edilmiş sunucular.


DDos Koruma

Sınırsız DDos koruma ile sunucunuza saldırılara karşı her zaman güvende.


Yönetim Dahil

Sunucu yönetimi için profesyonel ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.
SIK SORULAN SORULAR


Sunucum Ne zaman Hazır Olur?

Sunucunuzun ödemesini  Kredi Kartı ile yaptığınız anda otomasyon sistemi sayesinde hemen hazır olur. Havale ile yaptığınız ödemelerde ise sadece bize canlı destek bölümünden, mobil numaramıza whatsup ile veya sabit numaramızdan bildirmeniz yeterli.

Gelişmiş Yönetim Paneli Nedir?

Yönetim paneli sayesinde vds sunucunuz için ihtiyacınız olan birçok işlemi teknik destek almadan kendiniz yapabilirsiniz. Sunucunuzu formatlayabilir, işletim sistemini değiştirebilir, kapatabilir veya yeniden başlatabilirsiniz. Ya da şifresini değiştirebilir, Cpanel, Plesk , Vesta vs. gibi kontrol panellerini tek tıkla kurabilirsiniz. Aynı zamanda sunucunuzla ilgili detaylı istatistikleri (CPU, RAM, HDD, NETWORK)  takip edebilirsiniz.

Windows Sunucumu Nasıl Kullanırım?

Windows server kullanacaksanız sipariş aşamasıda mutlaka 8 karakterden ve en az bir adet büyük harften oluşan bir şifre belirlemelisiniz. Şifrenizde Türkçe karakter kullanmamalısınız. Sunucunuz hazır olduktan sonra Windows Uzak Masaüstü (RDP) etkinleştirmek için TightVNC ile sunucunuza bağlanın. VNC adresinizi ve şifrenizi yönetim panelinden öğrenebilirsiniz. Ardından başlat menüsündeki Computer ikonuna sağ klikleyip Properties’i seçin. Remote desktop linkine tıklayıp etkinleştirin.

Limitsiz Ddos Koruma Nedir?

Ddos Korumalı VDS sunucularımızda yüksek trafiği hızlı bir şekilde analiz edecek güvenlik duvarları kullanmaktayız. Bu yüzden Ddos atakla ilgili saldırı kapasitesi veya atak türü limiti vermiyoruz. Tamamen güvende ve çevrim içi kalmanızı sağlıyoruz.

Bulut Sunucu Nedir?

Bulut sunucular vps veya vds olarak da adlandırılır. VDS sonradan çekirdek düzeyinde sanallaştırılan makinelere verilen addır. VPS denilmesi de yanlış değildir. Önemli olan paylaşımın nasıl yapıldığıdır. Fiziksel güçlü sunucularda sanallaştırma yazılımları ile birçok sunucu oluşturulabilir. Bu sunucularda farklı işletim sistemleri ve farklı donanım özellikleri barınabilir. İzole edilme sistemi olarak paylaşımlı ve tamamen ayrılmış yöntemler kullanılır. Sanallaştırma sistemleri arasında en çok tercih edilen ve en iyi performans veren teknolojilerden biri de KVM dir. Firmamızda bulut sunucu paketlerimiz tamamen bu yöntemle oluşturulur. KVM ile aryılan sistemize tanımlanan donanımlar tamamen size aittir ve paylaşılmaz. Bu sayede gerçek bir fiziksel sunucu performansı elde etmiş olursunuz.

Kullanım Limitleri Nedir?

Sunucunuzda size eyrılan kaynakların tamamını kullanabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yoktur. Kaynaklarınızın yetmemesi halinde üst paketlere geçiş yapabilir veya özel olarak teklif isteyebilirsiniz.

Donanımı Nasıl Yükseltirim?

Bulut sunucuların en büyük avantajı sistem donanımlarının yükseltilmesi işinin yazılım tarafından yapılmasıdır. Bu sayede hiçbir bekleme veya kapanma yaşamadan dilediğiniz donanım özelliklerine hemen geçebilirsiniz.

Hangi İşletim Sistemlerini Yükleyebilirim?

Bulut sunucunuza işletim sistemini dilerseniz sipariş aşamasında dilerseniz siparişden sonra dilediğiniz zaman en popüler işletim sistemlerini yükleyebilirsiniz. Yükleyebileceğiniz sistemler: Linux Centos, Debian, Ubuntu, Windows Server

Uzak Masaüstü Nedir? Nasıl Kullanırım?

Uzak Masaüstü yazılımı (VNC) ile sunucunuza farklı bir ip adresi ve port üzerinden erişip tüm kontrolleri sağlayabilirsiniz. Uzak masaüstü programı olarak Tight VNC viewer kullanmanızı öneririz. Bu yazılım sayesinde sunucunuzun mouse dahil tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Özellikle Windows veya Linux Desktop kurulu işletim sistemlerinde ihtiyacınız olur. Dilerseniz VNC yi iptal edip kendi VNC yazılımınızı yükleyebilirsiniz.

Sunucu Lokasyonu Nedir?

Sunucularımız yüksek hız ve bant genişiliği kullanabileceğiniz Fransa’daki anlaşmalı veri merkezimizde barındırılmaktadır ve Türkiye bağlantısı çok iyidir.

Ödeme Seçenekleri Nedir?

Sitemizde Kredi kartı ve havale yöntemleri ile alışveriş yapabilirsiniz.