2005’den Beri En İyi Bildiğimiz İşi Yapıyoruz…

TTS Hosting ve Sunucu Hizmetleri
TTS Hosting, 2005 yılında T.T.S.(Toshiba Teknik Servis) ve Toshibatech (toshibatech.net) adı altında Toshiba Turkiye (TNB A.Ş.) bayisi olarak başladığı bilişim yolculuğuna kısa bir zaman sonra hosting ve sunucu hizmetlerini de dahil etmiştir. Önceleri sadece kurumsal müşterilerimize vps ve dedicated hizmeti verirken 2014 yılı sonlarında Türkiye pazarında geniş kitlelere ulaşabilmek adına sunucu ağımızı güçlendirdik. 2015 yılından itibaren pazarda büyümek ve potansiyelimizi güçlendirmek üzere yeni yatırımlarla varolan hizmetlerimizi yeni servislerle geliştirdik.Alan Adı Tescil, Hosting servisi, VPS Bulut Sunucu Kiralama, Web Tasarımı işlerinde tecrübeli bir ekibe sahibiz. Profesyonel, hızlı ve kaliteli hizmeti sizlere sunabilmek için tüm gücümüzle çalışıyor, her gün yenilikleri takip ederek sizlere daha güncel barındırma çözümleri üretiyoruz.
Profesyonel hizmet için tecrübeli ekip gerekir. 2005 yılından bu yana sektörde birçok tecrübe kazandık. TTS Hosting’den aldığınız hizmetler için 7/24 online teknik destek alabilir, müşteri paneliniz üzerinden bildirim gönderebilir veya hemen bizi arayabilirsiniz..En iyi hizmet için:
En iyi firmalar, donanım ve yazılımlarla çalışıyoruz.TTS Hosting tüm müşterilerine sade ve karmaşıklıktan uzak, verim alarak kullanabilecekleri internet servislerini sağlamak misyonuna sahiptir. Müşterilerimizin web sitelerinin kesintisiz, hızlı ve güvenli yayınlanması için her zaman eğitimli profesyonel ekiple çalışırız..

Sadece sözde değil gerçekten kaliteli servisler üretmek ve müşterilerimizin aldığı hizmeti uzun süreli dostluklara dönüştürebilme vizyonuna sahibiz.


VERİ MERKEZİ

Avrupanın en hızlı veri merkezleri ile çalışıyoruz. Siz de arama motoru optimizasyonu (SEO) ve hız için bizimle çalışabilirsiniz.Yüksek Hız

Hız ve verimlilik için limitleri zorlayan hat kapasitesi ve donanımlar.


Data Yedekleme

Tüm sunucularımız felaket senaryoları için farklı lokasyonlarda yedeklli.Güç Koruma

Yedekli jeneratör, topraklama ve uzun süreli kesintisiz güç kaynakları sabit.


Özel Tasarım

Sertifikalı mühendisler tarafından tasarımı yapılan sunucu yerleşim sistemi.Soğutma Sistemi

1 Milyon BTU iklimlendirme sistemi ve temiz hava için fan yedekleri.


Güvenlik

Çevrimiçi ve çevrimdışı sürekli gözetim altında olan kamera güvenlik sistemi.