I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.En Hızlı Kaynak Yönetimi İle En Hızlı Bulut Sunuculara Terfi Edin

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.


VDS 1

 • 4 Çekirdek İşlemci
 • 200GB SSD DİSK
 • 8GB GARANTİ RAM
 • 200 Mbit/s port
 • Limitsiz Trafik

23 USD/AY

VDS 3

 • 8 Çekirdek İşlemci
 • 800GB SSD DİSK
 • 30GB GARANTİ RAM
 • 600 Mbit/s port
 • LİMİTSİZ TRAFİK

70 USD/AY


VDS 4

 • 10 Çekirdek İşlemci
 • 1600GB SSD DİSK
 • 60GB GARANTİ RAM
 • 1000 Mbit/s port
 • LİMİTSİZ TRAFİK

126 USD/AYI am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.VDS Sunucular Ortak Özellikleri


Sınırsız Trafik

100mbps çıkışlı sunucular 5 ad. 1gbps uplink çıkışlı veri merkezi...


Yönetim Dahil

Sunucu yönetmek için teknik ekibimizden her zaman ücretsiz destek alın.


Kolay Kontrol

Hızlıca kaynaklarınızı yönetebilir ya da bizden 7/24 yönetim desteği alabilirsiniz.


Güçlü Veri Merkezi

Avrupa'nın en hızlı verimerkezlerinde optimize edilmiş sunucular.


SSD Boost Diskler

Yeni nesil SSD boost diskler sayesinde 2 kat hızlı web siteleri


Gelişmiş Yönetim Paneli

Tüm işlemlerinizi panelden kontrol edip kolayca gerçekleştirin.
SIK SORULAN SORULAR


Bulut Sunucu Nedir?

Bulut sunucular vps veya vds olarak da adlandırılır. VDS sonradan çekirdek düzeyinde sanallaştırılan makinelere verilen addır. VPS denilmesi de yanlış değildir. Önemli olan paylaşımın nasıl yapıldığıdır. Fiziksel güçlü sunucularda sanallaştırma yazılımları ile birçok sunucu oluşturulabilir. Bu sunucularda farklı işletim sistemleri ve farklı donanım özellikleri barınabilir. İzole edilme sistemi olarak paylaşımlı ve tamamen ayrılmış yöntemler kullanılır. Sanallaştırma sistemleri arasında en çok tercih edilen ve en iyi performans veren teknolojilerden biri de KVM dir. Firmamızda bulut sunucu paketlerimiz tamamen bu yöntemle oluşturulur. KVM ile aryılan sistemize tanımlanan donanımlar tamamen size aittir ve paylaşılmaz. Bu sayede gerçek bir fiziksel sunucu performansı elde etmiş olursunuz.

Kullanım Limitleri Nedir?

Sunucunuzda size eyrılan kaynakların tamamını kullanabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yoktur. Kaynaklarınızın yetmemesi halinde üst paketlere geçiş yapabilir veya özel olarak teklif isteyebilirsiniz.

Donanımı Nasıl Yükseltirim?

Bulut sunucuların en büyük avantajı sistem donanımlarının yükseltilmesi işinin yazılım tarafından yapılmasıdır. Bu sayede hiçbir bekleme veya kapanma yaşamadan dilediğiniz donanım özelliklerine hemen geçebilirsiniz.

Sunucum Ne zaman Hazır Olur?

Sunucunuzun ödemesini  Kredi Kartı ile yaptığınız anda en geç 30 dakika içerisinde otomatik olarak hazır olur. Havale ile yaptığınız ödemelerde ise sadece bize canlı destek bölümünden, mobil numaramıza whatsup ile veya sabit numaramızdan bildirmeniz yeterli. Otomasyon sistemi hizmetinizi otomatik olarak oluşturup bilgileri size mail ile gönderir. Ayrıca VDS Yönetim panelinden de hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi İşletim Sistemlerini Yükleyebilirim?

Bulut sunucunuza işletim sistemini dilerseniz sipariş aşamasında dilerseniz siparişden sonra dilediğiniz zaman en popüler işletim sistemlerini yükleyebilirsiniz. Yükleyebileceğiniz sistemler: Centos, Fedora, Suse, Debian, Ubuntu, Windows 10, Windows Server 2008, Windows Server 2012.

Uzak Masaüstü Nedir? Nasıl Kullanırım?

Uzak Masaüstü yazılımı (VNC) ile sunucunuza farklı bir ip adresi ve port üzerinden erişip tüm kontrolleri sağlayabilirsiniz. Uzak masaüstü programı olarak Tight VNC viewer kullanmanızı öneririz. Bu yazılım sayesinde sunucunuzun mouse dahil tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Özellikle Windows veya Linux Desktop kurulu işletim sistemlerinde ihtiyacınız olur. Dilerseniz VNC yi iptal edip kendi VNC yazılımınızı yükleyebilirsiniz.

Sunucu Lokasyonu Nedir?

Sunucularımız yüksek hız ve bant genişiliği kullanabileceğiniz Almanya’daki anlaşmalı veri merkezimizde barındırılmaktadır ve Türkiye bağlantısı çok iyidir.

Ödeme Seçenekleri Nedir?

Sitemizde Kredi kartı ve havale yöntemleri ile alışveriş yapabilirsiniz.